Знайди перемитер прямокутника площа якого дорівнює 14,62м2 а довжина 4,3 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Череп Карина.

Ответ:

15,4см

Пошаговое объяснение:

S=a*b

14,62=4,3*b

b=14,62/4,3

b=3,4

P=(a+b)*2=(3,4+4,3)*2=15,4см

Отвечает Погадаева Ксюша.

Ответ:

P=680,086м

Объяснение:

S=a*b

P=(a+b)*2

Переведемо сантиметри в метри:

4,3см = 0,043м

14.62 = 0.043 \times b \\ b = 14.62 \div 0.043 \\ b = 340

P = (0.043 + 340) \times 2 = 340.043 \times 2 = 680.086