Задача 1 Швидкість автомобіля 36,6 км/год., а пішохода — 6,2 км/год. Пішохід і автомобіль вийшли

одночасно в протилежних напрямах. Яка відстань буде між ними через 0,2 години? Задача 2 Маса вантажу, вміщеного в ящики та контейнери, становить 2,4 т, причому в контейнери вмістили 0,7 усього вантажу. Якою є маса вантажу в ящиках?

Ответы на вопрос

Отвечает Удалов Олег.

Ответ:

Задача 1 : 8,56 (км) - відстань між автомобілем та пішоходом.

Задача 2 : 0,72 (т) вантажу в ящиках

Пошаговое объяснение:

Задача 1

36,6 * 0,2 = 7,32 (км) - проїде автомобіль

6,2 * 0,2 = 1,24 (км) - пройде пішохід

7,32 + 1,24 = 8,56 (км) - відстань між автомобілем та пішоходом.

Задача 2

2,4 * 0,7 = 1,68 (т) вмістили у контейнери

2,4 - 1,68 = 0,72 (т) вантажу в ящиках