Комбайнери за 12 днів зібрали врожай із площі 388,8 га .З якої площі вони зберуть урожай за 17 днів

якщо працюватимуть з такою продуктивністю праці. Строоооооооооооооооооочно 2 минути даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Шатунова Даша.

Ответ:550,8

Пошаговое объяснение:

1)388,8÷12=32,4(га)- за 1 день

2)32,4×17=550,8(га)-за 17 днів

Відповідь:550,8 га