У класі 30 учнів. Дівчата складають 40% всіх учнів класу. Скільки хлопців у класі? *


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Вася.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 30 • 0,4 = 12 (уч.) - дівчат

2) 30 - 12 = 18 (уч.) - хлопців

Отвечает Богомолов Михаил.

наверное же где-то 60% а там сам думай я честно хз