Ганна купила 24 зощити причому у лінію було на 6 раз менше ніж у клітинку. скільки всього було

зошитів кожного виду

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Александр.

Ответ:

9 в линию, 15 в клетку

Пошаговое объяснение:

думаю имеется в виду на 6, поскольку иначе выходит не целое число

x-в линию

х+6 в клетку

х+х+6=24

х=18/2=9

9+6=15