5Спростити вираз 4,53x +6,47x-1,9і знайти його значення при х = 0,8. Як виконати​


Ответы на вопрос

Отвечает Цымбал Даша.

Ответ:

6,9

Пошаговое объяснение:

A(x)=4,53x+6,47x-1,9=11x-1,9

A(0,8)=11·0,8-1,9=8,8-1,9=6,9