Одне із чисел в 3 рази більше за інше. Знайдітьці числа, якщо їх сума 60.​


Ответы на вопрос

Отвечает Субочев Даня.

Відповідь:

3x+x=60

4x=60

x=15

1) 3*15=45

2)15

3) 45+15=60

Отвечает Карпенко София.

Нехай перше число буде Х, тоді друге число буде 3Х

складаємо рівняння:

Х+3Х=60

4Х=60

Х=60/4= 15

1 число= 15

2 число= 15*3=45