У двох ящиках лежить 42 груші , причому кількість груш у першому ящику становить 2/5 кількості груш

у другому. Скільки груш у кожному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Захаренко Александр.

Нехай у другому ящику x груш, тоді у першому 2/5*x. Всього - 42

Складемо рівняння

x+2/5x=42

Під спільний знаменник (5)

(5x+2x)/5=210/5

7x/5=210/5

7x*5=210*5

35x=1050

x=30 груш - у другому ящику

2/5*30=12 груш - у першому ящику

Перевірка:

30+12=42 груші

Отвечает Заика Павел.

Ответ:

1 - 16,8 ; 2 - 25,6 (шт)

Пошаговое объяснение:

1) 42 / 5 = 16,8(шт) - 1ый

2)1 - (2/5) = 3/5 - 2ой

3)42 / 5 * 3 = 25,6 (шт) - 2ой