За три дні велисопед проїхав 250км За другий день він поїхав у два рази більше ніж за перший день а

за третій у 30 км більше ніж за перший Скільки кілометрів проїхав за кожен день​

Ответы на вопрос

Отвечает Ракович Ольга.

Пошаговое объяснение:

Нехай за перший день буде х

Другий 2х

Третій х+30

х+2х+х+30=250

4х=250-30

4х=220

х=220:4

х=55

Тоді х=55км, 2х=110км, х+30=85км

Перевірка:

55+85+110=250

Отвечает Фроликов Максим.

Ответ:

55 км, 110 км, 85 км

Пошаговое объяснение:

1 день - х км

2 день - 2х км

3 день - х+30 км

х+2х+х+30=250

4х=220

х=220/4=55 км 1 день

2 день 2*55=110 км

3 день 55+30=85 км