На єкскурсії в обсерваторії побувало 200 відвідувачів.2/5усіх відвідувачів були студенти,а решта

-учні . Екскурсії для учнів провели у групах,по 12 детей у кожній.Скільки екскурсій для учнів провели в обсерваторії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Голышкова Анастасия.

Ответ:

200\5*2=80(уч.)--студенти;

200-80=120(уч.)--учні;

120\12=10(гр.)--екскурсій провели для учнів

Пошаговое объяснение: