Розв'яжіть рівняння неповні квадратні рівняння А) 3х(2)-48=0 Б) 9х(2)-8х=0


Ответы на вопрос

Отвечает Еркін Айдана.

Ответ:

а) x1 = x2 = 8/2 = 4;

б) x1 = (8 + 8)/2 = 8

x2 = (8 - 8)/2 = 0.

Пошаговое объяснение:

а)

x(2) + 0x - 16 = 0

D = 0 + 64 = 64

x1 = x2 = 8/2 = 4

б)

9х(2) - 8х = 0

9х(2) - 8х + 0 = 0

D = 64 - 0 = 64

x1 = (8 + 8)/2 = 8

x2 = (8 - 8)/2 = 0