3. На початку травня тривалість ночі становить 5/7 від тривалості дня. Скількичасу на початку

травня триває ніч іскільки день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мошков Кирилл.

Відповідь:

Всего - 24 часа

Ночь - 5х

День - 7х

5x+7x=24\\12x=24\\x=2

Ночь - 5*2=10 часов

День - 7*2=14 часов

Покрокове пояснення: