У листопаді середня тривалість дня становить 3,5 від тривалості ночі. скільки часу в листопаді

триває день і скільки - ніч. БУДЬ-ЛАСКА, ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кильметова Элиза.

Ответ:

День длится 9 часов, ночь длится 15 часов.

Пошаговое объяснение:

ночь=х

день=3/5х

х+3/5х=24

5/5х+3/5х=24

8/5х=24

х=24*5/8

х=15

3/5х=3/5*15=45/5=9