У саду росло 846 плодовоягідних дерев, яблуні становили ⅓ від усіх дерев,а грущі ½ решти.Скільки

груш росло у саду.

Ответы на вопрос

Отвечает Надеева Карина.

Відповідь:141

Покрокове пояснення:

1)846:3=282(дерев)- кількість яблунь у саду

2)846-282=564(дерев)- не яблуні

3)564:4=141(дерев)- кількість груш у саду

Отвечает Магденко Аліна.

Відповідь: 141

Покрокове пояснення:яблуні 846÷3=282

Груші 282÷2=141