Сума трьох чисел дорівнює 35,2. Перше число у 3 рази меньше за друге, а третє становить 60% від

суми першого і другого чисел. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - 1-е число.

x+3x+0,6(x+3x)=35,2

4x+0,6·4x=35,2

4x=35,2÷(1+0,6)=352/16

x=22/4=11/2=5,5 - 1-е число.

3·5,5=16,5 - 2-е число.

35,2-(5,5+16,5)=35,2-22=13,2 - 3-е число.