Знайдіть число, якщо 42% цього числа дорфвнюють 9,03 А) 21,5Б )3,8829В)2,1Г)19,6Допоможіть

пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Мачулина Даша.

Ответ:

Знайдіть число, якщо 42% цього числа дорфвнюють 9,03

А) 21,5

Б )3,8829

В)2,1

Г)19,6

Ответ:3,8829

Отвечает Домоседов Илья.

Ответ:

А) 21.5

Пошаговое объяснение:

42%=9.03

1%=9.03÷42=0.215

100%=0.215×100=21.5