Виконай ділення з перевіркою 28:5 37:6 50:8 65:9 84:9​


Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Анна.

Ответ:

28:5=5(3)

5×5+3=28

37:6=6(1)

6×6+1=37

50:8=6(2)

8×6+2=50

65:9=7(2)

7×9+2=65

84:9=9(3)

9×9+3=84