У спортывных змаганнях брало участь 6 команд хлопчиків по 10 учнів у кожній і 2 команди дівчаток по

15 учениць у кожній команді. У скільки разів більша було хлопчиків, ніж дівчаток?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васютенко Роман.

Відповідь:

В 2 рази

Покрокове пояснення:

6*10= 60(хлопчиків)

2*15=30(дівчаток)

60/30= 2