У господарстві є кури та кролі. Кількість голів усіх тварин дорівнює 20,а ніг 64. Скільки курей і

скільки кролів у господарстві?​

Ответы на вопрос

Отвечает Камельтин Арина.

Ответ:

якщо вивчали системи рівнянь

Пошаговое объяснение:

нехай курей х, а кролів у. Тоді х+у=20

а ніг разом у курей 2х у кролів 4у, або 2х+4у=64

Звідси система рівнянь

х+у=20

2х+4у=64

х=20-у

підставляєм 2(20-у)+4у=64

40-2у+4у=64

2у=64-40

2у=24

у=12 - кролів

х=20-у=20-12=8 курей