❗❗❗СРОЧНО ❗❗❗ В першому магазині в 4 рази менше роботів, ніж у другому. Після того як в перший

магазин завезли ще 35 роботів, а в другому подали 25 роботів, їх в магазинах стало порівну. Скільки роботів було в кожному магазині спочатку?❗❗❗ ПОМОГИТЕ ❗❗❗❗​

Ответы на вопрос

Отвечает Бейбит Нұрсұлтан.

Відповідь:

Покрокове пояснення

1 магаз - х

2 магаз - 4х

складемо р/я

х + 35 = 4х - 25

-3х = -60

х = 20 - в 1 магазині спочатку

4 * 20 = 80 - в 2 магазині спочатку

Отвечает Долгих Настя.

Ответ:

120

Пошаговое объяснение:

1) 35+25=60

2) 60*4=240

3) 240:2=120