Мама купила 26 кг овочів,моркви 3кг,цибулі у 2 рази більше ніж моркви,а решту картоплі.Скільки

картоплі купила мама?

Ответы на вопрос

Отвечает Фефелов Лёша.

Ответ:

17

Пошаговое объяснение:

Отвечает Борисова Оксана.

1)3*2=6(кг)-цибулі;

2)3+6=9(кг)-цибулі й моркови разом;

3)26-9=17(кг)- картоплі.

Відповідь:мама купила 17 кілограм картоплі.