за 3 кг печива и 3 кг цукерок заплатила 225 гривень скильки коштуе килограм печива і скілький

кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 15 грн???⚠️ ПАМАГИТЕ ПЛИЗ⚠️ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Будякова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  1 кг печива коштує - х грн, тоді  1 кг цукерок  коштує х + 15 грн

Складемо рівняння:

3х + 3 (х + 15) = 225

3х+3х+45= 225

6х= 180

х= 180 : 6

х= 30 грн коштує 1 кг печіва

х+15= 30 + 15= 45 грн коштує 1 кг цукерок