Білочка зібрала 72 шишки. 1/2 були соснові, 1/6 від усіх шишок- ялинові. На скільки більше зібрала

білка соснових шишок ніж лісови?

Ответы на вопрос

Отвечает Краева Анастасия.

Ответ:

На 24 шишкi

Пошаговое объяснение:

72 / 2 = 36 - сосновi шишки

1/6 вiд 72 = 12 - ялиновi шишки

36 - 12 = 24