Срочноо ХЕЛПП Розв’яжіть способом підстановки систему рівнянь (знак системи рівнянь поставити

самостійно): А) 3 х + у = 1, 2 х – 3 у = - 14; Б) 2 х – 3 (у + 1) = - 2, 3 (х + 1) + 3 у = 2 у – 1.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алина.

Пошаговое объяснение:

а) у=1-3х

2х-3+9х=-14

11х=-11

х=-1

б) 2х-3у-3=-2

2х=3у+1

х=(3у+1)/2

3х+у=-4

у=-3х-4

2у=9у+3-8

у=5/7