Кіоск продав за перший день 40% зошитів, за другий - 25% усіх зошитів, за третій - 28% усіх

зошитів. Скільки відсотків зошитів лишилисьнепроданими?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чугаинов Никита.

Ответ:

Залишилось 7 % зошитів

Пошаговое объяснение:

40+25+28=93%

100%-93%=7%

Отвечает Кузнецова Дарья.

Ответ:

7%

Пошаговое объяснение:

40+25+28=93

100-93=7%

Удачи