Розв’яжіть рівняння 6х + 3 = 2х – 5 *


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко София.

Ответ: x= -2

Пошаговое объяснение:

6x+3 = 2x-5

6x-2x= -3-5

4x= -8

x= -2