Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 18 см, що становить 0,6 довжини його бічної сторони.

Знайти периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Гревцева Мария.

Ответ:

39,6 см

Пошаговое объяснение:

Довжина бічної сторони: 18*0,6=10,8 см. Периметр -  це сума всіх сторін, то периметр рівнобедреного трикутника: 18+2*10,8=39,6 (см)