Срочнооо пожалуйста с пошаговим объяснениям Шафа продається в магазині в розібрано вигляді та

коштує 2400 грн. Покупець може замовити доставку шафи додому та її збірку, вартість яких становить 12% від вартості шафи. Скільки гривень треба заплатити за шафу, її доставку та збірку?

Ответы на вопрос

Отвечает Газарян Рамзес.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12% = 12 : 100 = 0,12

1) 2400 * 0,12 = 288 (руб) - стоит доставка и сборка

2) 2400 + 288 = 2688 (руб) - будет стоить шкаф вместе с доставкой и сборкой