Спростіть вираз 2,5m*40n та знайдіть його значення, якщо m=4,2,n=5.Математика.СРОЧНО!сегодня нужно,

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,5*4,2*40*5=2100

або

2,5*40=100*4,2=420*5=2100