3) У прямокутному трикутнику ABC катет ВС = 6 см , кут В дорівнює 60°. Знайти гіпотенузу ABа)

32смб) 8смв)15см г) інша відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Артемова Диана.

Ответ:

Г) інша відповідь

Пошаговое объяснение: 1) Сумма внутрішніх кутів трикутника = 180 градусів. 2) кут С = 180-(90+60)=30 градусів. 3) Катет ВС лежить проти кута 30 градусів, тому за властивістю, він дорівнює половині гіпотенузи АВ, отже АВ=2АВ=12 (см)