Знаю, снова-же просто, помогите пж, Прямокутний паралелепіпед має виміри 10 см, 2 см, 2 см.

Знайдіть об'єм паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулакова Дарья.

Ответ:

10*2*2=10*4=40^{3}см ( если без степени64000см)

Пошаговое объяснение: