Периметер прямокутника доривнюе 144см а одна зи сторин - 35 см знайти площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Тимур.

Р (прямокутника) = 2 * (a + b)

Нехай інша сторона - х, тоді:

144 = 2 * (35 + х)

144 = 2 * 35 + 2х

144 = 70 +2х

144 - 70 = 2х

74 = 2х

х= 74/2

х = 37

Інша сторона - 37 см.

S (прямокутника) = ab

S = 35 * 37 = 1295 (см²)

Відповідь: 1295 см²