У першому будинку 3 поверхи,а в другому - у 4 рази більше .На скільки більше поверхів у другому

будинку,ніж у першому?

Ответы на вопрос

Отвечает Каменная Ирина.

Ответ:

на 9 поверхів більше в другому будинку ніж у першому

Пошаговое объяснение:

3*4=12 поверхів в другому будинку

12-3=9 пов

Отвечает Тефтеров Денис.

Відповідь:

на 9 поверхів більше в другому будинку, ніж у першому

 

1) 3*4=12 (поверхів) - в другому будинку

2) 12-3=9 (поверхів)