Знайдіть корені рівняння подайте його у вигляді десяткового дробу і округліть до сотих

8/16+(х+2/16)=15/16 даю 25б срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёва Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8/16+(х+2/16)=15/16

х+2/16=15/16-8/16

х+2/16= 7/16

х= 7/16 - 2/16

х= 5/16

у вигляді десяткового дробу і округлимо  до сотих

5/16= 0,3125= 0,31