ПОМОГИТЕ 20 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! За літо 4 їжаки знищили 120 мишей, а 3 сови вполювали 180

мишей. У скільки разів більше мишей спіймала 1 сова, ніж 1 їжак?

Ответы на вопрос

Отвечает Курман Темирлан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

120/4=30 мишей їжак

180/3 =60 мишей сова

60/30 =1,5 рази