дано координаты трьох вершин прямокутника ABCD: A(-2,4), B(-2,-2),C(4,-2) знайдіть координаты точки

D. Обчислить площу і периметр прямокутника, вважаючи, що довжина одиничного відрізка координатних осей дорівнюе 1см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Яркаев Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

D (4; 4)

S= 6*6=36cm²

P=(6+6)*2=24cm