Знайти площу трикутника, у якого сторона становить 5 см, а висота 3 см. А 12 см² Б 6 см² В корінь

6² Г 15/2 см²

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Саша.

Ответ:

S=1/2ab

S=1/2×5×3=15×1/2=15/2см²

Г)

Отвечает Блинова София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/2×5×3=1/2×5=5/2×3=15/2см²