Виконай ділення з остачею. 24:5; 70:8; 8:10; 41:9; 62:6; 2:3


Ответы на вопрос

Отвечает Астахов Иван.

Ответ:

24÷5=4(ост 4)

70÷8=8(ост 6)

8÷10=0,8=0(ост8)

41÷9=4(ост5)

62÷6=10(ост2)

2÷3=0(ост6)