Сторону квадрата збільшили на 20%. На скільки відсотків збільшилася площа квадрата? Допоможіть

срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ:

0,2*0,2=0,04=4%

Пошаговое объяснение:

Отвечает Терещенко Серафим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Якщо сторона квадрата х, то площа буде х^2

20%=0,2

Збільшена сторона квадрата становитиме:

х+0,2х= 1,2х

Площа збільшеного квадрата становитиме:

(1,2х)^2= 1,44х^2

Площа збільшиться на:

1,44х^2 - х^2 = 0,44х^2

0,44*100%=44%