Буратіно отримав від Мальвіни завдання обчислити 240 виразів за 10 днів , щодня порівну.Проте щодня

він обчислював на 2вирази менше.Скільки всього виразів обчислив Буртіно за 10днів? Короткий запис задачи

Ответы на вопрос

Отвечает Лютова Алина.

№ 244 да?
Повинен - 240
Виконував - ?, на 2 щодня менше
Виконав - ?
1) 2 * 10 = 20
2) 240 - 20 = 220

Отвечает Ворона Ксюша.

1) 240:10=24 (в)-повинен був обчислити буратіно за 10 днів
2) 24-2=22 (в)-вирішував буратіно щодня