Поiзд ixaв 5 год зi швидкiстю 62 км/год i 3 год зi швид- кiстю 52 км/год. знайдiть середею

швидкiсть поiздапротягом усього шляху"

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Кира.

Ответ:

5*62=310

3*52=156

310+156=466

466/8 =58.25