1 Першого дня Буратіно витратив 1/17 грошей які мав, а другого 3/17Всього за два дні Буратіно-

витратив 8 сольдо. Скільки грошей мавБуратіно спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анюта.

Відповідь: 34 сальдо

Покрокове пояснення:

1) 1/17 + 3/17 = 4/17 витратив за 2 дні;

2) 8:4*17=34 сальдо мав Буратіно