крупи розфасували у пакети по 3 кг. усього було 262 пакети. під кінець дня залишилося 375 кг круп/

Cкільки пакетів продали за день

Ответы на вопрос

Отвечает Zhovcak Victor.

Ответ:

137 пакетів продали за день

Пошаговое объяснение:

262*3= 786 кг- було всього

786-375= 411 кг- продали

411:3= 137 п

Отвечает Савонькина Анастасия.

Ответ:

262×3=786 кг

786-375=411 кг осталось

411÷3=137 пакетов продали