Спростіть вираз -13-8n+n+7-3n і знайдіть його значення при n= -3\10


Ответы на вопрос

Отвечает Разумков Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-13-8n+n+7-3n = -6- 10n

n= -3/10

-6- 10n = -6 -10*(-3/10)= -3