Периметр прямокутника дорівнює 48 см, а довжина його на 2 см більша від ширини. Знайди площу

цього прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Флёров Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Із периметра прямокутника знайдемо довжину

48= 2(х+2+х)

48= 4х+4

4х= 44

х= 11 см ширина

х+ 2= 11+2= 13 см довжина

Площа прямокутника дорівнює : S=a*b= 11 * 13= 143 см2