Одна сівалка 48 га поля засіяла протягом 4 год, друга--- за 3 год Скільки годин знадобиться обом

сівалками, щоб засіяти 140 га поля, якщо вони працюватимуть разом

Ответы на вопрос

Отвечает Аухадиев Искандер.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

потрібно визначити скільки га за годину засіюють кожна з сівалок.

1)48:4=12(га/год)-перша сівалка

2)48:3=16(га/год)-друга сівалка

3)16+12=28(га/год)-дві сівалки разом.

4)140:28=5(год)