Цану састарэлых мадэдэлей абутку спачатку знизили на 10% затым новую цану знизили яшчэ на 10% на

Кольки працэнтау усяго знизили

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Наташа.

Ответ:   на  19% .

Пошаговое объяснение:

Нехай  ціна товару  а .

1 ) а - 0,1а = 0,9а - нова ціна після І зниження

2 )  0,9а - 0,1 * 0,9а = 0,81а - ціна після ІІ зниження

3 ) а - 0,81а = 0,19а - загальне зниження ціни

4 ) ( 0,19а /а ) * 100% = 19% .