Відстань від села Простокавашино до дистанції 2км 700м. Одного разу Дядя Федір приїхав електричкою

на станцію і пішов до Простокавашина зі швидкістю 50км/год. Одночасно з Промтоквашино назусиріч йому вибіг Шаиик зі щвидкістю 130км/хв. Запиши формулу,яка виражає залежність відстані s між Дядею Федором і Шариком від часу їхруху t. Знади за формулою, на якій відстань один від одрого будуть вони через 8хв? Через який час після виходу вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцов Илья.

Ответ:

50х8 400(м) -  прошел Федор за 8 мин

130х8 =1040(м) - пробежал  Шарик за 8 мин

2700-(400+1040)=1260 - расстояние между ними через 8 минут

2700 : (50+130)= 15 (минут) - через 15 минут встретятся

Пошаговое объяснение:

Извини что на русском