андрій ходить до бібліотеки 1 раз на 3 дні,борис 1 раз на 4 дні,віктор 1 раз на 5 днів.у трьох вони

зустрцлися в бібліотеці в суботу,коли наступного разу всі вони знову зустрінуться у бібліотеці?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Рома.

Ответ:

1) 3*4*5=60 - НОК

2) 9*7=63

63 - среда

ответ: в среду

Пошаговое объяснение: