Знайди середню масу посилок, якщо деякі з них важили 2кг600 г, 1 кг800 г, 2кг400г, 1 кг900г та 2 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ответ:

2,14 кг

Пошаговое объяснение:

(2,6+1,8+2,4+1,9+2) / 5 = 2,14

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

2кг140г

Пошаговое объяснение:

середнє арифметичне знаходиться: сума чисел поділена на кількість цих чисел, отже

2600+1800+2400+1900+2000=5000+2000+1700+2000=10700 - сума грамів кожної посилок

10700:5=2140грам=2кг140г